Adsız tasarım (2).jpg

tVNS® Vagus 

Terapi Cihazları

Dünyanın onaylı tek Transkutanöz Vagus Sinir Stimulasyon Cihazı*

Dirençli Epilepsi

Migren ve Depresyon Tedavisinde

Ameliyatsız İlaçsız

Kulaktan Vagus Sinirini Uyaran

Dünyanın CE onaylı

Tek Nöroterapi Cihazı

 
Untitled_edited.jpg

tVNS® Transkutanöz Vagus Sinir Stimulasyon Cihazları

tVNS® vagus terapi cihazları, on yılı aşkın bilimsel araştırmanın sonucu olarak Almanya'da geliştirilmiş, klinik olarak kanıtlanmış Non-invazif Nöroteknoloji cihazlarıdır.  tVNS® vagus terapi cihazları, tedavisi zor beyin rahatsızlıklarında uzun vadeli bir tedavi seçeneği olarak, dışarıdan bir kulak elektrodu aracılığıyla invazif olmayan nöromodülasyon tedavisi sağlar, hastaya yerleştirilen herhangi bir implant bulunmaz. tVNS® dirençli epilepsi ve depresyon tedavisinde dünyada onaylı tek non-invazif nöroterapi cihazıdır ve patentlidir.

 

tVNS® terapisinin kullanımı oldukça kolaydır ve kullanıcının günlük hayatına kolayca entegre edilebilir. Yenilikçi giyilebilir nöroteknoloji cihazları ile, semptomların iyileşmesini tetikleyen beyin sinyalleme modellerini değiştirmek için, sinir sisteminin temel sinir liflerine hafif elektrik darbeleri gönderilir. tVNS® tedavisi hem yetişkinler hem de çocuklar için güvenlidir ve kolay tolere edilir. Yan etkiler açısından invazif alternatif tedavilere göre oldukça avantajlıdır.

 

TRANSKUTANÖZ

VAGUS SİNİR

uYARIMI

Vagus sinir stimülasyonu (VNS), vagus sinirine elektriksel uyarılar verilerek gerçekleşen bir tedavi yöntemidir. Transkutanöz vagus sinir uyarımı ile parasempatik sistemin en önemli bileşeni olan 10. beyin siniri vagus, kulaktan elektriksel olarak uyarılmakta, ilaca dirençli epilepsi, migren ve depresyon tedavisinde etkili bir tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır.

Ads%C4%B1z%20tasar%C4%B1m%20(55)_edited.

Neden tVNS ?

Andrea_K%25C3%25BCche_quer_300dpi_edited
Untitled_edited.jpg
NEMOS_Anwendung_Schritt-2c.png
NEMOS_Anwendung_Schritt-1-o1of89leeg9fd8

tVNS Ürünleri

tVNS VITOS ®,  akut baş ağrılarının tedavisi ve her çeşit ve şiddet derecesindeki migrenin önlenmesi için Almanya'da geliştirilmis CE onaylı medikal bir cihazdır.

 

tVNS NEMOS® ilaca dirençli epilepsinin tedavisi için Almanya'da geliştirilmiş dünyada CE onaylı tek ameliyatsız vagus terapi cihazıdır. Hem çocuklar hem de yetişkinler için onaylanmıştır. 2012'den bugüne 24 ülkede 3000'den fazla hastanın yaşam kalitesini arttırmaktadır.

tVNS Research ®,  klinik araştırmalar ve vagus tedavisinin kullanıldığı farklı hastalıklarda kullanım için özel bir konsola ve bulut ortamına sahip parametrik medikal vagus terapi cihazıdır.

 

tVNS Teknolojileri'nden Ameliyatsız Epilepsi, Migren ve Depresyon Tedavisi

blog

SOSYAL

MEDYADA

tVNS

PRODUCTS

tVNS Nemos

tVNS Vitos

tVNS Research

FOR PHYSICIANS

Vagus Therapy

Clinical Portal

tVNS Research

CORPORATE

About Us

Privacy Policy

Terms of Use

Legal Notice

Cookie Policy