top of page

Ekibimiz

Resim1.

Selin Erdoğan Gezen

Selin Erdoğan Gezen, 1980 yılında İzmir'de doğdu. 2002 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. Vestel Elektronik'te başladığı kariyer hayatına Arkas Holding ve Greencat Rotterdam'da proje yöneticiliği, Vodafone Türkiye'de İş Geliştirme Proje Yöneticiliği ve Garanti Bankası İnternet ve Mobil Kanal Yöneticiliği ile devam etmiştir. Hewlett Packard'da kurumsal yazılımlar biriminde Türkiye, İngiltere ve Almanya'da inovatif teknoloji projelerinde program yöneticiliği görevlerinde bulunmuştur.
2019'da kurucu ortak olarak başladığı Nervovita Medikal Teknolojiler ile transkutanöz vagal sinir uyarımı tedavisinin Türkiye'de erişilebilir bir tedavi olmasını sağlamıştır.
2022 Ocak ayı itibariyle Almanya merkezli tVNS® Health Gmbh'ın global pazarlama ve operasyonlarından sorumlu direktörlüğünü yapmakta, dünya'da 50
'den fazla ülkede önde gelen üniversite ve enstitüler ile birlikte farklı hastalıklardaki klinik çalışmalara destek vermektedir. Özellikle pediatrik nörolojide dünyanın çeşitli ülkelerindeki doktorlarla yaptığı çalışmalarla başarılı tedavilere öncülük ederek terapinin global protokollerinin belirlenmesinde etkin rol oynamıştır.

Resim 2

Kurtuluş Berkay Gezen

Berkay Gezen, 1973 yılında Aydın'da doğdu. 1995 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. Beko Elektronik'te ürün yönetiminde 6 yıl boyunca çeşitli uluslararası ürün geliştirme projelerinde görev almıştır.
2001 yılından 2007 yılına dek tüketici elektroniği konularında uluslarası ticaret faaliyetlerinde çalışmalarına devam etmiştir. 2008-2018 yılları arasında, 11 yıl boyunca dünyanın önde gelen otomatik defibrilatör markası CardiAid markasının tasarımından itibaren, dünyanın 65'in üzerinde ülkesinde yaygınlaşmasına kadar devam eden süreçte, markanın global ticari direktörlük görevini üstlenmiştir. 2019 yılı itibariyle, alanındaki global birikimiyle Türkiye ve Hindistan'da medikal teknoloji start-up şirketlerine stratejik danışmanlık hizmeti vermektedir.

2018'de tVNS Technologies kurucu ekibine global satış direktörü olarak katılmıştır. 2022 Aralık ayı itibariyle tVNS® cihazlarının düm dünyadaki satış ve operasyonlarını yönetmek üzere kurulmuş Almanya merkezli  tVNS Health GmbH'ın CEO'su olarak görevine devam etmekte, vagus nöromodül
asyon tedavilerinin tüm dünyada erişilebilir olması için medikal teknoloji yatırımlarına devam etmektedir.

resim 3

Senem Atay

Senem Erdoğan Atay, 1982 yılında İzmir'de doğdu. 2005 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. Maersk Denizcilik'te Kuzay Amerika Operasyon Sorumlusu olarak başladığı çalışma hayatına, Deva İlaç'ta Ürün Müdürlüğü göreviyle devam etmiştir.
Bekaert'da Proje Mühendisliği, Boston Scientific Kalp Pilleri Ürün Yöneticiliği, Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubunda Müşteri Hizmetleri Takım Yöneticisi görevlerinde çalışmıştır. Enelsan'da Satış Müdürü olarak çalışma hayatına devam etmiştir.
2021 yılında Nervovita Medikal Teknolojiler ekibine Pazarlama Yöneticisi olarak katılmış, tVNS tedavisinin Türkiye'de erişilebilir ve yaygın bir tedavi olmasına katkı sağlamıştır. 2022 Temmuz ayı itibariyle, tVNS Health GmbH'ın regulasyonlar ve klinik çalışmalardan sorumlu yöneticiliğine devam etmekte, Hindistan merkezli klinik ekibi ile global medikal onay projelerini yönetmektedir.  


 

resim 4

Aybüke Korkut

Aybüke Korkut 1996 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Biruni Üniversitesi Odyometri ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun oldu.
K
onuşma Bozukluğu Eğitmeni olarak, sesletim(artikülasyon), kekemelik ve gecikmiş konuşma bozukluğu üzerine çalıştı. Sonrasında Odyometrist pozisyonunda ileri odyolojik tetkikler ile gerekli işitme testlerinin yapılması, işitme kaybı çeşitleri ve işitme kaybına göre işitme cihazı uygulamaları ile insan kulağı üzerine yoğunlaştı. 

2022 Ocak ayı itibariyle Nervovita Medikal Teknolojiler ekibinde Uzman Terapi Danışmanı olarak görev yapmaktadır. tVNS cihazlarının farklı hasta gruplarında uygulanması, cihaz kullanım eğitimleri ve terapi desteği konularında görev almakta ve farklı endikasyonlardaki protokoleler üzerine uzmanlaşma çalışmalarına devam etmektedir.

 

resim 5

Mihrimah Dinç

Mihrimah Dinç 1999 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra lise öğrenimini Anestezi ve Reanimasyon üzerine tamamladı. Ardından İstanbul Arel Üniversitesi Anestezi Teknikerliği bölümünden mezun oldu. Mezuniyet sonrasında özel bir hastanede hemşire olarak görev aldı.

2023 Ocak ayı itibariyle  Nervovita Medikal Teknolojiler ekibinde Uzman Terapi Danışmanı olarak görev yapmaktadır. tVNS cihazlarının farklı hasta gruplarında uygulanması, cihaz kullanım eğitimleri ve terapi desteği konularında görev almakta ve farklı endikasyonlardaki protokoleler üzerine uzmanlaşma çalışmalarına devam etmektedir.

bottom of page