top of page

Hakkımızda

2003 yılında Almanya Erlangen'de kurulmuş olan medikal teknoloji şirketi Cerbomed GmbH, 2018 yılına dek, transkutanöz vagus sinir stimülasyonu alanında dünyada öncülük yapmıştır. Ekim 2018'de marka yeniden yapılanma ile tVNS adını almıştır. 2021 yılında onaylanan yeni nesil cihazı tVNS®, epilepsi depresyon, otizm, insomnia ve daha bir çok nörodejeneratif hastalık için onaylı dünyada tek non-invazif vagus uyarım cihazıdır. tVNS® 2010'dan beri binlerce tedavide kullanılmış ve hastaların yaşam kalitelerini önemli ölçüde iyileştirmiştir. tVNS® cihazları Almanya'da geliştirilmekte ve üretilmektedir. 

tVNS Health GmbH, Almanya Münih merkezli, tVNS® cihazlarının dünya çapındaki satış ve terapi destek hizmetleriniden sorumlu olan şirketidir, ve dünya çapından 50'den fazla ülkeye hizmet vermektedir.
Nervovita Medikal Teknolojiler, tVNS Health GmbH tarafından, Türkiye, Azerbaycan ve Balkanlar faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuş medikal teknoloji şirketidir ve bölge merkezi olarak çok sayıda hastaya tVNS tedavisi sağlamaktadır.

plaza

Vizyonumuz

Hasta, tüm faaliyetlerimizin merkezinde yer alır - müşteri yakınlığı ve müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Vizyonumuz, epilepsi hastalarının ve sevdiklerinin yaşam kalitelerini çözümlerimizle artırmak, onlara gelecek için umut vermek ve korkularından kurtarmaktır.

Hastalarımızı güvenlik, istikrar ve otokontrol arayışında destekliyoruz .

İletişim Bilgileri

Bize Ulaşın

tVNS Health GmbH
Türkiye - Azerbaycan - Kuzey Kıbrıs - Kuzey Makedonya Ofisi
NERVOVİTA Medikal Teknolojiler

RELUX Plaza, FSM Mah Poligon Cad Şiir Sok

Kat :9 No:58 

34771, Ümraniye /Istanbul /TURKEY

Sosyal Medyada Biz
  • Instagram
  • YouTube
  • Facebook
tVNS Health GmbH
Headquarter

Südliche Münchner Str. 62, 82031 Grünwald, Germany 

info@tvns.health

www.t-vns.com

Sosyal Medyada Biz
  • Instagram
  • YouTube
  • Facebook

tVNS Cihazlarımız ile İlgili Size Ulaşalım

tVNS'i hangi kaynaktan öğrendiniz?
Hangi konuda bilgi almak istiyorusunuz?

tVNS Health Türkiye olarak ilginize teşekkür ederiz. Size en yakın zamanda yanıt vereceğiz.

bottom of page