top of page

Hastalar için t-VNS Cihazı Tedarik ve Uygulama Protokolü

Andrea_K%C3%BCche_quer_300dpi_edited.jpg

1

Bilgi Edinme

t-VNS non-invaziv vagus sinir stimülasyonu cihazları konusunda aydınlatıcı bilgiler için ; 

web sitemizde bulunan açıklama metinlerini okuyabilir, Youtube kanalımızı ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  • YouTube
  • Instagram

Müşteri Hizmetleri 

Whatsapp Danışma Hattı

2

Doktor Takibinde Tedavi

tVNS cihazları takipli olduğunuz doktor kontrolünde kullanılmalıdır. Türkiye'de non-invaziv vagus uyarımı tedavisini yakından takip eden, hastalarına tVNS tedavisini uygulayan alanında uzman birçok hekimlerimiz farklı tedavi protokolleri uyguluyoruz.

Eğer takipli doktorunuz tVNS cihazları ile ilgili klinik çalışmalar ve dünyadaki uygulamalar konusunda detaylı bilgi almak isterse bizlere ulaşabilirsiniz. 

Senior Doctor
Image.jpg

3

Eğitim ve 3 Aylık Online Konsültasyon

Doktor onayı alan hastalarımız müşteri hizmetleri numarasını arayarak yaklaşık 2 saat sürecek konsültasyon ve cihaz eğitimi görüşmesi için randevu oluştururlar. Bu görüşme; t-VNS ve cihaz hakında bilgilendirme, hastaya özel cihaz ayarlarının konumlandırılması, stimülasyon zamanlarının belirlenmesi ve ürün teslimi gibi konuları kapsar.

Randevu adreslerimiz 

İstanbul (Merkez Ofis) : Relux Plaza - Tepeüstü/Ümraniye

İzmir : Folkart 

Ankara : 

Image.jpg

4

Uzaktan Tedavi Takibi

tVNS tedavisi başlayan devam eden hastalar tedavi başlangıcının ilk 10 haftası içinde zaman planlaması ve miliamper ayarlaması gibi konularda takipli doktorunuzla koordineli olarak uzaktan tedavi desteği verilmektedir.

bottom of page