Hakkımızda

tVNS terapi cihazının geliştirici ve üreticisi, nörostimülasyon alanında dünya lideri, Erlangen merkezli yenilikçi tıbbi teknoloji şirketi tVNS Technologies GmbH'dir. Faaliyetlerin odak noktası, özellikle nörolojik hastalıkları olan hastalar için alternatif bir tedavi seçeneği sunan transkutanöz vagus siniri uyarımı (t-VNS) üzerinedir.

2005 yılında Erlangen'de kurulmuş olan medikal teknoloji şirketi Cerbomed GmbH, 2018 yılına dek, transkutanöz vagus sinir stimülasyonu alanında dünyada öncülük yapmıştır. Ekim 2018'den bu yana tVNS Technologies GmbH, şirketi satın alarak NEMOS® ve VITOS® ürünlerinin geliştirilmesi ve dünya çapında operasyonların yürütülmesi amacıyla yeniden yapılanmayı başlatmıştır.

NEMOS® 2012'den beri 24 ülkede 3000'den fazla hastayı başarıyla tedavi etmiş ve hastaların yaşam kalitelerini önemli ölçüde iyileştirmiştir. Nemos® ve Vitos® Almanya'da üretilmektedir ve Nemos Dünyada epilepsi tedavisinde CE onayına sahip tek non-invasif medikal cihazdır

tVNS Therapy Türkiye, tVNS GmbH'ın Türkiye'deki faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuş medikal teknoloji şirketidir ve Türkiye'de çok sayıda hastaya vagus terapi alternatif tedavilerini sunmayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Hasta, tüm faaliyetlerimizin merkezinde yer alır - müşteri yakınlığı ve müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Vizyonumuz, epilepsi hastalarının ve sevdiklerinin yaşam kalitelerini çözümlerimizle artırmak, onlara gelecek için umut vermek ve korkularından kurtarmaktır.

Hastalarımızı güvenlik, istikrar ve otokontrol arayışında destekliyoruz .

Ofislerimiz

Istanbul Office

FSM Mah Poligon Cad Şiir Sok Relux Plaza Kat :9 No:58

34771, Ümraniye /Istanbul /TURKEY

Head Office

Ebrardstr. 31 91054

Erlangen, Germany

Bize Ulaşın

İlgiendiğiniz çözümler
arrow&v

tVNS Technologies Türkiye
 

Relux Plaza FSM Mh. Şiir Sok. No:10/58 

34771, Ümraniye/Istanbul /Türkiye

info@t-vnstherapy.com 

tVNS Technologies GmbH

Berliner Str. 12

91126 Schwabach

GERMANY

 

support@t-vns.com

www.t-vns.com

©2021 by tVNS Turkiye