Hakkımızda

tVNS terapi cihazının geliştirici ve üreticisi, nörostimülasyon alanında dünya lideri, Erlangen merkezli yenilikçi tıbbi teknoloji şirketi tVNS Technologies GmbH'dir. Faaliyetlerin odak noktası, özellikle nörolojik hastalıkları olan hastalar için alternatif bir tedavi seçeneği sunan transkutanöz vagus siniri uyarımı (t-VNS) üzerinedir.

2005 yılında Erlangen'de kurulmuş olan medikal teknoloji şirketi Cerbomed GmbH, 2018 yılına dek, transkutanöz vagus sinir stimülasyonu alanında dünyada öncülük yapmıştır. Ekim 2018'den bu yana tVNS Technologies GmbH, şirketi satın alarak NEMOS® ve VITOS® ürünlerinin geliştirilmesi ve dünya çapında operasyonların yürütülmesi amacıyla yeniden yapılanmayı başlatmıştır.

NEMOS® 2012'den beri 24 ülkede 3000'den fazla hastayı başarıyla tedavi etmiş ve hastaların yaşam kalitelerini önemli ölçüde iyileştirmiştir. Nemos® ve Vitos® Almanya'da üretilmektedir ve Nemos Dünyada epilepsi tedavisinde CE onayına sahip tek non-invasif medikal cihazdır

tVNS Therapy Türkiye, tVNS GmbH'ın Türkiye'deki faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuş medikal teknoloji şirketidir ve Türkiye'de çok sayıda hastaya vagus terapi alternatif tedavilerini sunmayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Hasta, tüm faaliyetlerimizin merkezinde yer alır - müşteri yakınlığı ve müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Vizyonumuz, epilepsi hastalarının ve sevdiklerinin yaşam kalitelerini çözümlerimizle artırmak, onlara gelecek için umut vermek ve korkularından kurtarmaktır.

Hastalarımızı güvenlik, istikrar ve otokontrol arayışında destekliyoruz .

 

Bize Ulaşın

tVNS Türkiye - Azerbaycan - KKTC Merkez Ofis

RELUX Plaza, FSM Mah Poligon Cad Şiir Sok

Kat :9 No:58 

34771, Ümraniye /Istanbul /TURKEY

Global Merkez

Ebrardstr. 31 91054

Erlangen, Germany

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

tVNS® Bilgi Talep Formu

İlgiendiğiniz Endikasyonlar
arrow&v

tVNS çözümlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz