top of page

Hakkımızda

tVNS® terapi cihazının geliştirici ve üreticisi, nörostimülasyon alanında dünya lideri, Erlangen merkezli yenilikçi tıbbi teknoloji şirketi tVNS Technologies GmbH'dir. Faaliyetlerin odak noktası, özellikle nörolojik hastalıkları olan hastalar için alternatif bir tedavi seçeneği sunan transkutanöz vagus siniri uyarımı (t-VNS) 'nin dünya çapında işbirlikleri ile geliştirilmesi ve yaygınlaştırılmasıdır.

2005 yılında Erlangen'de kurulmuş olan medikal teknoloji şirketi Cerbomed GmbH, 2018 yılına dek, transkutanöz vagus sinir stimülasyonu alanında dünyada öncülük yapmıştır. Ekim 2018'den bu yana tVNS Technologies GmbH, şirketi satın alarak NEMOS® ve VITOS® ürünlerinin geliştirilmesi ve dünya çapında operasyonların yürütülmesi amacıyla yeniden yapılanmayı başlatmıştır. 2021 yılında onaylanan yeni nesil cihazı tVNS®-L, epilepsi depresyon, otizm, insomnia ve daha bir çok nörodejeneratif hastalık için onaylı dünyada tek non-invazif vagus uyarım cihazıdır.

tVNS® 2010'dan beri 40'tan fazla ülkede binlerce tedavide kullanılmış ve hastaların yaşam kalitelerini önemli ölçüde iyileştirmiştir. tVNS® cihazları Almanya'da geliştirilmekte ve üretilmektedir.

tVNS Türkiye - NErvovita Medikal Teknolojiler, tVNS Technologies GmbH tarafından Türkiy, azerbaycan, Balkanlar ve Ortadoğu faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuş medikal teknoloji şirketidir ve Türkiye'de çok sayıda hastaya tVNS tedavisini sağlamaktadır.

Adsız tasarım (4).png

Vizyonumuz

Hasta, tüm faaliyetlerimizin merkezinde yer alır - müşteri yakınlığı ve müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Vizyonumuz, epilepsi hastalarının ve sevdiklerinin yaşam kalitelerini çözümlerimizle artırmak, onlara gelecek için umut vermek ve korkularından kurtarmaktır.

Hastalarımızı güvenlik, istikrar ve otokontrol arayışında destekliyoruz .

İletişim Bilgileri

Etkinliğini bilimsel çalışmalarda kanıtlamış ve binlerce hastanın kısıtlama olmaksızın günlük hayata hakim olmasına yardımcı olan, klinik olarak kanıtlanmış ve sertifikalı bir tıbbi ürün sunuyoruz.


Kalite sistemimiz tarafından test edilmiş yüksek kaliteli bir tedavi cihazı sözü veriyoruz.


Biz senin için oradayız. Müşteri danışmanlarımıza hizmet portalımız veya e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Image.jpg
tVNS Türkiye - Azerbaycan - Balkanlar Merkez Ofis

RELUX Plaza, FSM Mah Poligon Cad Şiir Sok

Kat :9 No:58 

34771, Ümraniye /Istanbul /TURKEY

Global Merkez

Henkestr. 91. 91054

Erlangen, Germany

Sosyal Medyada Biz
  • Instagram
  • YouTube
  • Facebook

tVNS® Bilgi Talep Formu

İlgiendiğiniz Endikasyonlar
arrow&v

tVNS çözümlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

bottom of page